Motosports

Motosports pēdējā laikā vairs nav tik populārs, kā tas bija agrāk un gan motokross gan arī ekstrēmie motosporta veidi, kā lekšana par dažādiem kalniem, ir pamazām noklusuši popularitātē, bet nenoliedzami šī industrija vēl jo projām pastām un ir ļoti daudz fani, kas šos sporta veidus skatās.

Motocikli jau paši par sevi ir interesanti braucamlīdzekļi, jo tiem ir tikai 2 riepas un ir jāmāk noturēt līdzsvars uz šīm divām riepām, lai ar šo spēkratu varētu pārvietoties. Tas būtībā ir tas pats ritenis tikai mazliet lielāks un ar motoru, lai tev pašam nav tas jādarbina. Motociklisti pamatā ir ļoti neaizsargāti un tāpēc arī nereti tiek saukti par donoriem, tādā veidā parādot šo cilvēku drosmi un kopējā šī braucam līdzekļa riska pakāpi. Protams prātīgi braucot arī motocikls ir drošs, jo ar to ir iespējams daudz ātrāk reaģēt un izvairīties no šķēršļiem, kā tas ir ar automašīnu un arī ir iespējams izbraukt daudz un dažādas vietas, kur ar automašīnu vienkārši nav iespējams tikt cauri.

Motocikliem ir daudz un dažādi veidi sākot no krosa motocikliem un beidzot ar šosejas braucamrīkiem un katram no šiem veidiem ir arī savs sporta veids, jo ir gan šosejas braukšana, kas ir pielīdizināma pirmajai formulai, gan arī motokross, kas varētu būt pielīdzināms rallijam. Un tad arī ir dažādi citi interesanti sporta veidi, kā speedvejs, kur brauc pa apli gluži kā Nacar sacīkstēs, bet pa dubļiem un visu laiku teju vai slīdot sānslīdē. Un tad protams ir arī vienkāršie dragreisi, un pat skūteru šosejas sacīkstes. Pamatā ikvienam motocikla veidam ir atrasts veids, kā to padarīt arī par sporta veidu, lai cilvēkiem būtu, kā izklaidēties un iegūt adrenalīnu.

Vienīgais, ko es īsti nesaprotu ir tas, kā skatītājiem šie sporta veidi neapnīk, un kāpēc vispār būtu jāskatās, kā citi cilvēki brauc pa trasi, ja daudz labāk būtu pašam izbaudīt šīs sajūtas nopērkot kādu lētu un vecu automašīnu un mazliet pārveidojot to, lai varētu piedalīties sacīkstēs. Tāpēc nākamreiz, kad sēdiet pie televīzijas ekrāniem labāk padomājiet, ka tajā pat laikā jūs varētu izbaudīt īstās emocijas nevis tikai skatīties, kā to dara citi.