Elektro Motocikls

Elektro motocikli ir motocikli, kas darbojas ar elektrību nevis ar iekšdedzes dzinēju un tādā veidā rada daudz labāku paātrinājumu, kā arī ekonomiskāku kopējo enerģijas patēriņu. Elektro motocikli pēdējā laikā ir palikuši krietni efektīvāki un pieprasītāki tieši tehnoloģiskās attīstības pēc un tādēļ, ka beidzot bateriju tehnoloģijas ir kļuvušas pietiekoši ietilpīgas lai varētu nodrošināt nobraucamā ceļa apjomu līdz pat 200 kilometru daudzumam. 200 kilometri, protams, nav nekas daudz un ja vēlaties ceļot, tad šāds attālums būs krietni par maz, bet, ja jūs motociklu izmantojat ikdienas braucieniem pa pilsētu vai no vienas pilsētas līdz otrai, tad noteikti, ka šāds ceļa apjoms būs pietiekams. Motociklu tāpat, kā automašīnu ir iespējams uzlādēt mājas apstākļos un tad ļauj jums būt neatkarīgam no visiem enerģijas piegādātājiem, un vēl jo vairāk, ja jūs uz savas mājas izvietojat saules paneļus vai arī mājas tuvumā novietojiet vēja elektro ģenerācijas staciju tad jūs varat braukāt pilnīgi bez nekādas ārējās enerģijas lietošanas.

Šiem motocikliem, parasti uzlādes ilgums ir vismaz 3 stundas ar 240 voltu elektrības rozeti, bet līdz pat 8 stundām, ja jums mājās ir tikai 120 voltu rozete, bet ja jums ir trīs fāzu 360 voltu rozete, tad visticamāk, ka jūs varēsit iegūt pilnu bateriju mazāk kā 2 stundās. Bet tas arī ļoti ir atkarīgs no tā, kas šo motociklu ir ražojis, vai arī, kāds ir tā baterijas apjoms, jo paši ietilpīgākie motocikli var nodrošināt līdz pat 200 kilometru nobraukumam ar vienu uzlādi, bet mazāki modeļi parasti nodrošina tikai līdz 100 kolorimetriem, kas ir domāts tikai ikdienas braucieniem pa pilsētu.

Nākotnē noteikti visi transporta veidi pāries un darbosies tieši uz elektrību, jo šis enerģijas veids ir daudz izdevīgāks un to iespējams ražot no dažnedažādajiem atjaunojamajiem un neatjaunojamajiem resursiem. Tieši tāpēc arī, kad nafta gāze un ogles sāks iet uz beigām, tad elektrību vēl jo projām varēs ražot no vēja, saules un viļņu enerģijas, tādā veidā radot pilnīgi atjaunojamu enerģijas resursu, kas nebeigsies kamēr mūsu saule turpinās spīdēt, un tas jau būs vēl vairākus miljardus gadu.

Cilvēcei agri vai vēlu šā vai tā būs jāpāriet uz atjaunojamo resursu izmantošanu un tāpēc transporta līdzekļi, kas izmantos elektrību noteikti ir mūsu nākotne, bet kamēr vēl šī tehnoloģija ir tikai attīstības stadijā to izmanto tikai tie, kuriem ir pietiekoši daudz naudas, lai varētu šīs tehnoloģijas atļauties. Bet tiklīdz, kā kopējā cena kritīsies, tā arī plašāka publika varēs sākt izmantot šīs priekšrocības un tikai tad mēs varēsim sākt dzīvot ar atjaunojamajiem resursiem. Tā, kā, ja tev ir pietiekoši daudz naudas, lai iegādātos šādu elektro motociklu, tad noteikti tu to vari darīt, bet pārējiem mums būs jāgaida līdz tehnoloģija attīstās un gan cenas paliek lētākas, gan arī baterijas paliek ietilpīgākas.