Ar Moci pa pasauli?

Pasaules apceļošana ar automašīnu vai arī lidojot ar lidmašīnu var būt visai dārgs prieks bet moto entuziasti var izmantot kādu pavisam savādāku metodi, jeb apceļot pasauli darot to uz sava motocikla. Šādi protams, tu nevarēsi paņemt līdzi visas savai iedzīvei nepieciešamās mantas un arī ilgstošā braukšana vienā pozīcijā būs visai nogurdinoša, bet tas visticamāk tev izmaksās daudz mazāk nekā braucot ar auto vai arī lidojot, jo motocikls patērē daudz mazāk degvielu nekā divi iepriekš minētie transportlīdzekļi. Tu vari doties kur vien vēlies un kad vien vēlies, bet vislabāk ir jau pirms ceļojuma izplānot to, kuros punktos tu apstāsies un jau laicīgi sazvanīt šīs vietas un pieteikt naktsmītnes, jo gulēt teltī nav visai patīkami it sevišķi ja tu vēl visu dienu esi braucis sēžot vienā pozīcijā un tikai ik pa laikam nokāpjot un pastaigājoties, izkustinot kājas. Protams paliekot ar teltīm tu vari izbaudīt īsto ceļotāja sajūtu un palikt praktiski jebkurā vietā vai tas būtu Latvijas lauka malā vai Vācijas skaistajās ielejās vai varbūt Gruzijas kalnainajos apvidos.

Motocikli parasti ir uzticami spēkrati, tomēr arī tie bieži vien plīst tāpēc jau laicīgi vajadzētu saplānot un atrast numurus dažādu valstu autoevakuatoriem vai servisiem, kur tad tev arī būtu iespējams apmesties un sataisīt savu braucamrīku ja ar to kaut kas notiek. Protams, ja tev ir telefons ar Internetu, tad arī šādi tu vari uz vietas uzreiz atrast palīdzību, bet kas būs tad, ja tu atradīsies kalnos un nespēsi iegūt telefona zonu, bet ceļš uz kura tu būsi būs ļoti minimāli izmantots un tikai ik pa stundai varbūt uzradīsies kāds braucamrīks. Un vēl vairāk, ko tu darīsi tad, ja tev būs beigusies nauda, jo lai gan, piemēram, ceļojot pa Latviju tu vari saņemt bezprocentu kredītus, tad, braucot pa Gruziju(Georgia) diezin vai tu varēsi saņemt viņu pakalpojumu, ar tādu pašu nosaukumu. Tu to nevarēsi dabūt, jo vienkārši tev nebūs tās valsts pilsonība un arī ja pat tev tas būtu atļauts vai tu saprastu šos ķeburus un šo kredītu paņemt? Visticamāk ka nē! Ja vēl Vācijā vai Anglijā tas būtu kaut cik iespējams tad mazākās valstiņās ar savām valodām tas būtu ļoti sarežģīti!

Šādi un vēl daudz un dažādi citi jautājumi tad tev arī ir jāapskata kad tu vēlies doties kaut kur ar savu motociklu un apceļot mūsu skaisto pasauli. Bet ja tu šīs problēmas atrisini, tad tavs ceļš var būt ļoti aizraujošs un pilns ar priekiem un piedzīvojumiem, kas padarīs tavu dzīvi interesantāku un piepildītāku. Un ja tu vēl ceļo kopā ar kādu tad tas var būt kā veids vēl vairāk satuvināties un iegūt pavisam citas attiecības!